You are not connected. Please login or register

توهینی نبوده؛کاری که دیگران نکردند را نوری زاد به تنهایی بر دوش کشید

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
ایشان به خوبی به اتهامات پاسخ داده و گفته اند که توهین نبوده بلکه کاری که بقیه باید میکردند را بارش را بر دوش کشیده است//متوجه شدیم که بعد از اعتصاب غذایی که داشتند و ایشان را به انفرادی منتقل کرده بودندهر روز روزه می گیرند و از سه ماهه پیش تا کنون هر روز روزه هستند.

کلمه: خانواده محمد نوری زاد که در حاشیه دادگاه و نیز دیروز به صورت کابینی موفق به دیدار یا عزیز در بند خود شده بودند، در گفتگو با کلمه از وضعیت جسمانی این نویسنده و فیلمساز به شدت ابراز نگرانی کردند.

دادگاه محمد نوری زاد روز دوشنبه گذشته در حالی برگزار شد که این نویسنده بیش از ۱۰۷ روز است ، به دو اتهام توهین به رهبری و توهین به رئیس قوه قضائیه در بند امنیتی زندان اوین نگهداری می شود.

همسر محمد نوری زاد در گفتگو با کلمه اظهار داشت این نویسنده در بند، در پاسخ به اتهامات انتسابی گفته است که توهینی در کار نبوده و کاری که بقیه باید انجام میدادند را او بارش را به دوش کشیده است.

وی که روز یکشنبه گذشته برای پی گیری پرونده همسرش به دادگاه انقلاب مراجعه کرده بود به طور اتفاقی از برگزاری دادگاه آقای نوری زاد در روز دوشنبه مطلع شده بود و به اتفاق فرزندان آقای نوری زاد و مادر او به دادگاه انقلاب مراجعه کرده بود.

وی وضعیت روحی آقای نوری زاد را عالی توصیف کرده و افزود: ایشان از لحاظ جسمانی به شدت ضعیف و بین ۱۵ تا ۲۰ کیلو لاغر شده بودند و متوجه شدیم که بعد از اعتصاب غذایی که داشتند و ایشان را به انفرادی منتقل کرده بودندهر روز روزه می گیرند و از سه ماهه پیش تا کنون هر روز روزه هستند روز دادگاه نیز روزه بودند و به شدت ضعیف شده بودند و ما واقعا نگران هستیم و نمی دانیم چه باید بکنیم.

همسر آقای نوری زاد افزود: روزه های همسرم نشان از اعتراض ایشان نسبت به شرایطی که برای ایشان به وجود آورده اند دارد و من به یکی از آقایان گفتم که معنی کنید و کمی فکر کنید ۹۰ روز، روزه یعنی چه؟ که به من جواب دادند خود آقای نوری زاد دوست دارند روزه بگیرند و من نیز پاسخ دادم که این همه مدت روزه و این همه ضعف نشان از اعتراض ایشان دارد.

به گفته خانم نوری زاد ، زمان برگزاری دادگاه به خانواده و وکیل آقای نوری زاد ابلاغ نشده بود و وی به طور اتفاقی و در مراجعه به دادگاه انقلاب از زمان دادگاه مطلع شده بود اما وکیل آقای نوری زاد که در سفر زیارتی بود موفق به حضور در دادگاه نشده است.

وی توضیح داد: وکیل همسرم در جلسه دادگاه حضور نداشتند اما ایشان به خوبی به اتهامات پاسخ داده و گفته اند که توهین نبوده بلکه کاری که بقیه باید میکردند را بارش را بر دوش کشیده است.

خانم نوری زاد خبر از رفتار های توهین آمیز و برخورد های فیزیکی با این نویسنده در زندان داده و گفت : همسرم نسبت به این برخورد های فیزیکی شکایت کرده اما به شکایت ایشان توجهی نشده است و ما منتظر هستیم وکیل ایشان از مسافرت برگردند تا این مساله را پی گیری کنیم.

همسر آقای نوری زاد با اشاره به بیماری قلبی و بیماری دیابت همسرش و ضعف جسمانی و لاغری بیش از حد ایشان به شدت نسبت به وضعیت جسمانی آقای نوری زاد ابراز نگرانی کرد.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum