You are not connected. Please login or register

زنان نمی شکنند

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 زنان نمی شکنند on 10/4/2010, 19:25

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
زندان برای زنان ، سکوی سرافرازی می شود ، هنگامی که آنان را با فحش ها و اهانت ها و بی اعتبار کردن مبارزات حق طلبانه مردم ایران، تحقیر می کنید.چه بیهوده و چه خیال پردازانه فکر می کنید هنگامه شهیدی ، شیوا نظرآهاری، بدرالسادات مفیدی ، مهدیه گلرو،عاطفه نبوی ، بهاره هدایت و زنان اقوام و قومیت ها و اقلیت ها و دیگر زنان سلحشور را در این ایام بهاری با ابتکارات حقیر خودتان ، با اجبار به مصاحبه یا اعتراف ، از جنبش سبز خواهید شکست.

کلمه-زهرا رهنورد:زندان برای زنان گلستان می شود ، هنگامی که آنان را در آتش خشمشان و در حریقی انسانیت سوز گرفتار می کنند.

زندان برای زنان ، آسمان آبی و شفاف پرواز می شود ، هنگامی که آنان را در قفس تنگ دخمه ها زیر مهمیزبازجویی ها تازیانه می زنید .

زندان برای زنان ، سکوی سرافرازی می شود ، هنگامی که آنان را با فحش ها و اهانت ها و بی اعتبار کردن مبارزات حق طلبانه مردم ایران، تحقیر می کنید .

زندان برای زنان ، قلبی سرشار از قداست می شود ، هنگامی که حرمت های زنانه آنان را می شکنید .

زندان برای زنان باغی سرشار از شکوفه ها و پرندگان عاشق پرواز می شود ، هنگامی که صدا را در حلقوم آنان می شکنید .

زندان برای زنان منظره ای زیبا ست ، در ساحل دریایی آرام هنگامی که با قصد تنها کردنشان ، آنان را از دریای جمعیت جدا می کنید.

آیا مهسا امر آبادی ، ژیلا بنی یعقوب ،مریم ضیا ،لیلا و سارا توسلی ،تارا سپهری فر ، و آذر منصوری و صدها زن دیگر را شکستید ؟ آیا زنان زندانی گمنام را توانستید خرد کنید ؟

چه بیهوده و چه خیال پردازانه فکر می کنید هنگامه شهیدی ، شیوا نظرآهاری، بدرالسادات مفیدی ، مهدیه گلرو،عاطفه نبوی ، بهاره هدایت و زنان اقوام و قومیت ها و اقلیت ها و دیگر زنان سلحشور را در این ایام بهاری با ابتکارات حقیر خودتان ، با اجبار به مصاحبه یا اعتراف ، از جنبش سبز خواهید شکست . اما بدانید زنان نمی شکنند .

چون به حقانیت راه سبز آزادی و دموکراسی که مردان و زنان ایرانی دل به آن سپرده اند ، ایمان دارند .


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum