You are not connected. Please login or register

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران:سپاه در سال ۸۸ روسفید شد

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
نسل سوم انقلابی وقتی متوجه شدند که پشت این توطئه‌ها دست استکبار جهانی است، به موقع در میدان حاضر شدند و از کیان نظام دفاع کردند.

کلمه: سردار پاکپور، نقش سپاه را در تأمین امنیت کشور موفق ارزیابی و اعلام کرد: سپاه در اتفاقات سال ۸۸ رو سفید از میدان به در آمد و اشرار توسط سپاه و بسیج کنترل شدند.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که صبح روز سه‌شنبه ۱۷ فروردین‌ماه به مناسبت آغاز سال جدید در جمع کارکنان ستاد این نیرو حاضر شده بود طی سخنانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی، یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس به ویژه شهید سرلشکر احمد کاظمی و شهید سرلشکر نور علی شوشتری را گرامی داشت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به برخی از حوادث و وقایع سال گذشته، سال ۸۸ را سالی پر تلاطم خواند و گفت: استکبار جهانی با کمک ایادی داخلی خود از اولین روزهای سال ۸۸ اقدام به برنامه‌ریزی و توطئه‌ کرد و ارکان و اصول نظام را مورد هدف قرار دادند.

وی در ادامه، حضور پرشور مردم در صحنه را عامل نقش بر آب شدن توطئه‌ دشمنان خواند و یادآور شد:‌ دشمنان جمهوری اسلامی ایران غافل از آن بودند که وفاداران به نظام و فرزندان این کشور هر زمان احساس خطر کنند و ببینید که اصل نظام و ولایت فقیه در معرض خطر است لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد و به میدان خواهند آمد.

سردار پاکپور، درایت و رهبری‌های حکمیانه حضرت‌آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری را در روند ناکامی دشمنان و همدلی دوستان انقلاب بسیار اساسی دانست و تصریح کرد: بعد از اظهارات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه بود که خط و مشی‌ها مشخص شد و مسئولین با پی‌بردن به توطئه‌ها با هم هماهنگ شدند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در عین حال به نقش خواص در حوادث سال گذشته اشاره و تأکید کرد: در این سال خیلی از خواص مردود شدند و خیلی از کسانی که سنگ این انقلاب را به سینه می‌زدند و خودشان را بانیان انقلاب می‌دانستند، متأسفانه با دشمنان هم صدا شدند و علیرغم اینکه عملاً دیدند پشت توطئه‌های چه کسانی هستند، هیچگاه از کردار خود اظهار پشیمانی نکرده و اصلاً تفکرشان چیز دیگری بود.

سردار پاکپور رویش‌ها را به نسبت ریزش‌ها بسیار بیشتر دانست و توضیح داد: نسل سوم انقلابی وقتی متوجه شدند که پشت این توطئه‌ها دست استکبار جهانی است، به موقع در میدان حاضر شدند و از کیان نظام دفاع کردند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه نقش سپاه را در تأمین امنیت کشور موفق ارزیابی کرد و گفت: سپاه در اتفاقات سال ۸۸ رو سفید از میدان به در آمد و در بدنه سپاه هیچ تردیدی به وجود نیامد و اشراری که می‌خواستند ضربه بزنند، توسط سپاه و بسیج کنترل شدند.

سردار پاکپور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به واگذاری مأموریت تأمین امنیت منطقه جنوب شرق کشور به سپاه در سال گذشته، نقش شهید شوشتری را در برقراری امنیت پایدار در منطقه بسیار اساسی خواند و اضافه کرد: وسعت و پیچیدگی جغرافیای منطقه جنوب شرق مشارکت گسترده مردم منطقه را می‌طلبد که این مهم با تفکر شهید شوشهری و با سازماندهی طوایف منطقه و سهیم کردن آنها در تأمین امنیت منطقه محقق شد و به لطف الهی در حال حاضر این تفکر دقیقاً جواب داده است.

سردار پاکپور با تبریک موفقیت‌های نیروی زمینی در سال گذشته خطاب به کارکنان ستاد نیرو گفت: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف، در ستاد نیروی زمینی باید تلاش مضاعفی انجام دهیم تا سطح آمادگی یگان‌های این نیرو به سطح مطلوبی برسد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تأمین امنیت در مناطق جنوب شرق و شمال غرب، افزایش سطح آمادگی یگان‌ها و انسجام نیروی زمینی را از جمله اولویت‌های این نیرو در سال جدید بر شمرد و بر افزایش آمادگی معنوی، آمادگی جسمانی و تقویت نظم و انضباط در سطح سازمان تأکید کرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه ضمن اعلام خبر برگزاری رزمایش سپاه در اوایل سال جاری، گفت: یقیناً توطئه استکبار به همین جا ختم نشده و ما بایستی سطح آمادگی خود را به جایی برسانیم که دشمن طمع تجاوز و تهدید را نداشته باشد.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum