You are not connected. Please login or register

ادامه دیدار خانواده سه مشاور موسوی با علما/ عرب مازار و بهزادیان نژاد شنبه گذشته به دادگاه رفتند

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
خانواده های مشاوران میرحسین موسوی روز دوشنبه با آیت الله محقق داماد دیدار کردند/ چگونه بدون ابلاغ به ما و با استناد به ماده 16 ، حکم تعلیق دکتر بهزادیان نژاد را صادر کرده اند و از دو ماه قبل حقوق او را قطع کرده اند که این موضوع نیز تعجب و سوال علما را به همراه داشت.

کلمه: در ادامه دیدار های خانواده های مشاوران میرحسین موسوی با مراجع تقلید و علما، این خانواده ها روز دوشنبه با آیت الله محقق داماد دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، خانواده های دکتر بهزادیان نژاد، دکتر عرب مازار و علیرضا بهشتی شیرازی که پیش از این با آیات عظام، وحید خراسانی، موسوی اردبیلی و بیات زنجانی دیدار کرده بودند ، روز دوشنبه نیز با محقق داماد دیدار کرده و نسبت به وضعیت همسران دربند خود شکایت کردند.

این دیدارها روز شنبه نیز ادامه خواهد داشت و خانواده های مشاوران مهندس موسوی با دیگر علما و مراجع تقلید نیز دیدار خواهند کرد.

خانم بهزادیان نژاد، همسر دکتر بهزادیان نژاد در این زمینه به کلمه گفت: ما در این دیدار ها نسبت به وضعیت همسران خود شکایت کرده و پرسیده ایم که چرا ۴ ماه است که همسران ما در زندان به سر می برند و ۲۲ سال همکاری با آقای موسوی چه مشکلی دارد و از نظر کدام قانون جرم است؟

همسر دکتر بهزادیان نژاد افزود: این علما نیز متعجب و شگفت زده هستند و برای آنها نیز سوال بود که چرا ۴ ماه است این افراد متدین در زندان به سر می برند.

وی افزود: من به آقایان علما گفتم که چگونه بدون ابلاغ به ما و با استناد به ماده ۱۶ ، حکم تعلیق همسرم را صادر کرده اند و از دو ماه قبل حقوق او را قطع کرده اند که این موضوع نیز تعجب و سوال علما را به همراه داشت.

*شنبه بهزادیان نژاد و عرب مازار به دادگاه انقلاب رفتند

خانم بهزادیان نژاد توضیح داد: ۱۶ اسفند حکم تعلیق همسرم را صارد کرده اند و بدون اینکه به ما ابلاغ کنند در ۲۸ اسفند این حکم را تایید کرده اند در حالیکه بر اساس قانون باید به ما ابلاغ می شد. از سوی دیگر اگر حکم تعلیق مربوط به این تاریخ است اما از دو ماه پیش تر ، حقوق همسرم را قطع کرده اند.

وی که قبل از عید موفق به ملاقات با همسرش شده بود وضعیت روحی دکتر بهزادیان نژاد را خوب توصیف کرده و خبر از انتقال او به سلولی سه نفره داد. به گفته وی، دکتر بهزادیان نژاد در تماسی کوتاه که دو روز پیش صورت گرفته از انتقال خود و دکتر عرب مازار به دادگاه انقلاب در روز شنبه گذشته خبر داده است.

همچنین پسر علیرضا بهشتی سردبیر روزنامه کلمه سبز نیز در گفتگو با خبرنگار کلمه درباره این دیدار ها گفت: ما به دیدار مراجع و علما می رویم که از وضعیت به وجود آمده شکایت کنیم و به آنها گفته ایم که دستمان به هیچ جایی نمی رسدو حتی دسترسی به پرونده نداریم. فرزند علیرضا بهشتی شیرازی افزود: ما برای تسریع در روند آزادی عزیزانمان به دیدار مراجع می رویم و امیدواریم مراجع و علما در این زمینه مساعدت کنند هرچند که می دانیم دست مراجع و علما نیز بسته است.

خانواده علیرضا بهشتی شیرازی، ۵ فروردین برای اولین بار درسال جدید با این مشاور موسوی ملاقات کابینی کرده بودند. صدرالدین بهشتی شیرازی با اشاره به این ملاقات کابینی، وضعیت روحی پدرش را خوب توصیف کرده و گفت که او به سلولی دو نفره منتقل شده است.

مراجعی که تاکنون خانواده های مشاوران مهندس موسوی با انها دیدار داشته اند ابراز تاسف کرده اند که چنین وضعیتی برای فرزندان انقلاب و انسان های متدین به وجود امده و آنها بازداشت شده اند.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum