You are not connected. Please login or register

سازمان ادوار تحکیم وحدت بوشهر خواستار آزادی زیدآبادی شد

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
این سازمان آزادی کلیه فعالین مدنی و سیاسی ، آزادی بی قید و شرط دبیر کل این سازمان دکتر احمد زید آبادی و دیگر اعضای در بند سازمان ادوار تحکیم وحدت ، آزادی فعالیت احزاب سیاسی و مدنی و مطبوعات مستقل را به عنوان ابزارهای نظارتی مردم بر حاکمیت و همچنین تعریف جرم سیاسی و هیات منصفه دادگاه های سیاسی را خواستار است.

کلمه: سازمان ادوار تحکیم وحدت ( شعبه بوشهر ) در خصوص آزادی بی قید و شرط دکتر احمد زید آبادی دبیر کل سازمان ادوار و دیگر اعضای دربند این سازمان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش کلمه، در بخشی از این بیانیه آمده است :«در سالی که گذشت تعداد زیادی از اعضای سازمان ادوار روزهای متوالی را در زندان گذراندند و با شروع سال جدید امید آزادی تمامی عزیزان در بند می رفت ، اما همچنان احمد زید آبادی دبیر کل سازمان ادوار تحکیم وحدت ، علی ملیحی و قاسم کرمانشاهی از دیگر اعضای این سازمان بلاتکلیف در زندان به سر می برند ، در حالیکه تنها جرم اینان پیگیری مطالبات مردمی ، تحکیم مبانی مردم سالاری و تضمین حق نظارت مردم بر حاکمیت بوده است. »

بخش دیگر بیانیه تاکید دارد که این سازمان آزادی کلیه فعالین مدنی و سیاسی ، آزادی بی قید و شرط دبیر کل این سازمان دکتر احمد زید آبادی و دیگر اعضای در بند سازمان ادوار تحکیم وحدت ، آزادی فعالیت احزاب سیاسی و مدنی و مطبوعات مستقل را به عنوان ابزارهای نظارتی مردم بر حاکمیت و همچنین تعریف جرم سیاسی و هیات منصفه دادگاه های سیاسی را خواستار است.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum