You are not connected. Please login or register

آخرین خبرهای پرونده زندانیان سیاسی: تاجیک، مفیدی، زیدآبادی، باستانی، مومنی، ملکی

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
تلاش به عمل آمده جهت تبدیل قرار بازداشت بدرالسادات مفیدی به وثیقه نتیجه‌ای در بر نداشته است.

کلمه:وکیل مدافع عبدالرضا تاجیک و بدرالسادات مفیدی با اعلام اینکه کیفرخواست پرونده‌های موکلانش تاکنون صادر نشده است، اظهار داشت: تلاش به عمل آمده جهت تبدیل قرار بازداشت بدرالسادات مفیدی به وثیقه نتیجه‌ای در بر نداشته است.

محمد شریف در گفتگو با ایسنا، گفت: جلسه‌ رسیدگی به پرونده‌ حسین مجاهد دبیر حزب جامعه مدنی همدان و پیمان زیرکی، جواد وفایی و معصومه چراغی سایر اعضای شورای مرکزی این حزب، یکشنبه در شعبه‌ ۱۰۶ دادگاه کیفری شهرستان همدان برگزار شد.

وی اتهام موکلانش را نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی عنوان کرد و افزود: آخرین دفاع از موکلانم اخذ شد و ما منتظر صدور رای دادگاه بدوی در مدت زمان قانونی هستیم.

شریف با بیان این‌که احمد زیدآبادی و مسعود باستانی همچنان در زندان رجایی‌شهر به سر می‌برند، ادامه داد: حکم قطعی مسعود باستانی تا به حال صادر و ابلاغ نشده است.

وی با بیان این‌که تاکنون پرونده بدرالسادات مفیدی منتهی به صدور کیفرخواست نشده است، افزود: تلاش به عمل آمده جهت تبدیل قراربازداشت به وثیقه نتیجه‌ای در بر نداشته است. همچنین هنوز کیفرخواست پرونده عبدالرضا تاجیک صادر نشده است.

وی که وکالت عبدالله مومنی را نیز بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: پرونده موکلم در دادگاه تجدیدنظر است و منتظر صدور حکم قطعی هستیم.

شریف اعلام کرد: دادگاه دکتر ملکی که با قرار کفالت آزاد شده بود، ۲۴ فروردین در شعبه‌ ۲۸ دادگاه انقلاب برگزار می‌شود.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum