You are not connected. Please login or register

فراکسیون خط امام بررسی می کند؛بررسی مستندات نادران درباره معاون اول احمدی نژاد

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جایگاه معاون اول رئیس‌ دولت بسیار مهم است و شخص معاون اول باید فردی پاک دست و سالم باشد.

کلمه: بعد از افشاگری روزگذشته الیاس نادران در رابطه با حلقه فساد مالی خیابان فاطمی، فراکسیون خط امام (ره) مجلس از این نماینده اصولگرای منتقد برای توضیحات بیشتر در این خصوص دعوت کرد تا در یکی از جلسات فراکسیون شرکت کند.

در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی مجید نصیرپور در جمع خبرنگاران اظهار داشت:« فراکسیون خط امام(ره)مجلس از الیاس نادران دعوت کرده است تا با حضور در این فراکسیون درباره اظهاراتش در مورد پرونده فساد اقتصادی در خیابان فاطمی توضیحاتی ارائه دهد.»

وی افزود:« جایگاه معاون اول رئیس‌ دولت بسیار مهم است و شخص معاون اول باید فردی پاک دست و سالم باشد.»

نماینده اصلاح طلب سراب تصریح کرد:« سلامت جایگاه معاون اولی برای دولتی که شعار توسعه عدالت می‌دهد، بسیار مهمتر است. ما امیدواریم که اظهارات نادران در مورد محمدرضا رحیمی صحت نداشته باشد.»

به گفته این عضو فراکسیون اقلیت مجلس، پس از سخنان نادران، فراکسیون خط امام(ره) از نادران دعوت کرد تا در جلسه این فراکسیون که در روزهای آینده تشکیل می‌شود، حضور یابد و درباره مستندات خود و همچون صحت مطالب روشنگری کند.

نصیرپور خاطر نشان کرد:«اگر نادران مستنداتی را ارائه کند و به این نتیجه برسیم که گفته‌هایش صحت دارد، فراکسیون خط امام(ره)و مجلس نسبت به نوع همکاری رحیمی با دولت موضع گیری خواهد کرد.»

الیاس نادران روز گذشته در راهروهای مجلس گفته بود:رحیمی رئیس حلقه خیابان فاطمی است که در مورد منابع فاسد و توزیع آنها تصمیم‌گیری می‌کرد و تقریبا تمام اعضای این حلقه به جز وی دستگیر شدند و اینکه کسی را به دلیل مسوولیت اجرایی مستثنا کنند نه عادلانه است و نه اقدام درستی است.

نادران با بیان اینکه جابر ابدالی، الیاس محمودی و مسعودی اعضای کمیته فاطمی هستند، تصریح کرد: در مورد اینکه گفته می‌شود رحیمی در توزیع پول‌ها نقش نداشته و چک‌ها را جابر ابدالی امضا می‌کرده است هم باید گفت حساب و چک‌ها از جابر ابدالی است اما خط موجود در چک‌ها مربوط به فرد دیگری است و مشخص کردن اینکه خط متعلق به چه کسی است کار سختی نیست و مهم‌تر از توزیع پول منشاء فاسدی است که پول‌ها از آن تامین شده و رحیمی باید نسبت به آن به مردم و دستگاه قضایی پاسخ دهد.

وی کرد:دستگاه قضایی باید به وظایف خود عمل کند و راس حلقه فاطمی را دستگیر کرده و مبارزه با مفاسد اقتصادی جنبه جدی و واقعی بگیرد والا ضعیف‌کشی می‌شود.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum