You are not connected. Please login or register

محاکمه دو دقیقه ای و سه سال حبس تعزیری برای آبتین غفاری

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
قاضی مقیسه در پایان دادگاه ضمن ابلاغ حکم سه سال حبس تعزیری، اعلام کرده است که فرصت تجدید نظر او از همان روز آغاز شده است و با توجه به تعطیلات در واقع تنها دو روز برای تجدید نظر خواهی فرصت باقی مانده است.

کلمه:آبتین غفاری یکی از زندانیان سبزی که در ۲۱ بهمن ماه سال گذشته و در پی احضار به وزارت اطلاعات احضار شده بود، در روزهای آخر سال گذشته در یک دادگاه دو دقیقه ای توسط قاضی مقیسه به ۳ سال حبس تعزیری محکوم شد.

به گزارش سایت “تا آزادی زندانیان سبز”،این هنرمند جوان ایرانی در این مدت مدتی در بند ۲۴۰ در انفرادی بوده است و پس از آن نیز با پنج نفر دیگر در یک سلول انفرادی کوچک زندانی شده است.

یک منبع آگاه خبر داده است که بارها از سوی دادگاه از خانواده وی درخواست وثیقه شده است اما هر بار و در پی مراجعه خانواده از تودیع وثیقه به وسیله قاضی جلوگیری شده است.

این منبع آگاه ادامه داد: در روز ۲۸ اسفند خانواده وی مجددا به دادسرا احضار شدند و در کمال ناباوری شاهد برگزاری دادگاه دو دقیقه ای و بدون وکیل وی بودند.

به گفته این منبع آگاه قاضی مقیسه در پایان دادگاه ضمن ابلاغ حکم سه سال حبس تعزیری، اعلام کرده است که فرصت تجدید نظر او از همان روز آغاز شده است و با توجه به تعطیلات در واقع تنها دو روز برای تجدید نظر خواهی فرصت باقی مانده است.

غفاری در حال حاضر در بند ۳۵۰ اوین زندانی است.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum