You are not connected. Please login or register

بازهم اختلال در تلفن همراه؛ این بار در سیزده بدر

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جرس: از روز گذشته شبکه تمامی اپراتورهای تلفن همراه در شرق تهران با اختلال مواجه شد که از صبح امروز 13 فروردین این اختلال به شهرهای نزدیک تهران شامل، بومهن، رودهن، پردیس، دماوند، گیلاوند و... رسیده است.


به گزارش خبرنگار ایلنا، این اختلال که تاکنون علت آن از سوی هیچ کدام از اپراتورها ( ایرانسل، همراه اول و تالیا) مشخص نشده است باعث شده تا دسترسی به مشترکان تمامی شبکه‌های موبایل ناممکن شود، این اختلال که گویی دامنه آن هر لحظه نیز بیشتر می‌شود از شرق تهران شروع شده و به مناطق دیگر هم رسیده است.


این اختلال که از شب گذشته با آنتن دهی نامناسب شروع شد، در ابتدای آغاز روز 13 فروردین آنتن دهی کلیه تلفن‌های همراه به ناگهان از بین رفت و همه تلفن‌ها از دسترس خارج شد.


این در حالی است که این اختلال به تلفن‌های ثابت هم کشیده شده است و تماس با تلفن ثابت هم به سختی انجام می‌شود.


این اختلال در روزی که بسیاری از خانواده‌ها در بیرون از خانه به سر می‌برند و تنها وسیله تماسشان را تلفن همراه قرار داده‌اند، باعث نارضایتی مشترکان شده است درحالی که هیچ مسوولی هم در این زمینه پاسخگو نیست.

گفتنی است در ایام نوروز هم پیامکهای حاوی کلمه "سبز" به مقصد نمی رسید!


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum