You are not connected. Please login or register

برگزاری مراسم هفتمین شب درگذشت بانو ربانی

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جرس: مراسم سوگ هفتمین شب درگذشت بانو ربانی، همسر آیت الله العظمی منتظری، شامگاه پنجشنبه ۱۲ فروردین ماه، در دفتر آن فقیه عالیقدر، بدون حضور و دخالت ماموران، به آرامی برگزار گردید.


سعید منتظری فرزند آن خانوادۀ سوگوار، در گفتگو با خبرنگار جرس، ضمن بیان این نکته که "طبق گفته های اخیر برادرم احمد، اگر آقایانِ ماموران و آمرانِ آنها، در روند مراسم و برگزاریِ آرامِ آن دخالت و مانع تراشی نکنند، هیچ مسئله ای پیش نخواهد آمد" ، خاطرنشان کرد "این مراسم طبق روال عادی و مرسوم برگزار شد و با عدم دخالت و حضور نیروهایی که همیشه در مراسم اختلال ایجاد می کردند، این مراسمِ سوگ به مراسمی سوگوارانه تر تبدیل نشد."


به گفته سعید منتظری، مراسم ترحیم ایشان در نظم و آرامش و بدون مداخله نیروهای امنیتی و هجوم لباس شخصی ها برگزارگردید.


به گزارش خبرنگار جرس، سعید منتظری همچنین از طرفِ خود و خانوادۀ آیت الله منتظری ،از تمام مردم و علاقه مندانی که با حضور، ارسال پیام تسلیت و اظهار همدردی، پشتیبانی و محبت خود را ابراز داشتند، تشکر کرده و آرزوی آزادی تمام زندانیان سیاسی و صبر برای خانواده های داغدار و سعادت و سربلندی برای مردم ایران نمود. وی خاطرنشان کرد بزودی در همین رابطه بیانیه ای از طرف آیت الله منتظری منتشر خواهد شد.


همسر حضرت آیت الله العظمی منتظری، در ساعات اولیۀ بامداد یکشنبه هشتم فروردین ماه، در آستانۀ صدمین روز درگذشت همسرشان، دار فانی را وداع گفت.


در جریان مراسم تشییع و خاکسپاری ببانو ربانی تعدادی از شرکت کنندگان معترض به دخالت ماموران حکومتی در روند مراسم، دستگیر شدند که کماکان تعدادی از آنان در بازداشت به سر می برند.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum