You are not connected. Please login or register

ادامه بازداشت غیر قانونی یک فعال کرد

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جرس: مختار زارعی از اعضای شورای مرکزی جبهه متحد کرد با وجود گذشت بیست روز از اتمام بازجوییها، هنوز در زندان مرکزی سنندج در وضعیت بلاتکلیفی به سرمی برد.

بنا به گزارشهای رسیده به جرس، وی در تاریخ 24 دی ماه در مراسم دومین سالگرد فوت ابراهیم لطف اللهی دانشجوی کرد در گورستان بهشت محمدی سنندج به همراه 10 نفر دیگر از اعضای جبهه و اتحادیه دموکراتیک دانشجویان کرد بازداشت شد.

زارعی 54 روزدر اداره اطلاعات سنندج تحت بازجویی بود و از تاریخ 15 اسفند ماه به زندان مرکزی سنندج منتقل شد. با وجود این دادگستری سنندج از تبدیل قرار
بازداشت وی به وثیقه و یا حتی تفهیم اتهام به ایشان خودداری ورزیده و وی را در وضعیت بلاتکلیف در زندان نگه داشته است.

شعبه پنجم دادیاری سنندج که پرونده زارعی در آنجا در جریان است از روز 15 اسفند زمان انتقال وی به زندان،هر روز با عقب انداختن رسیدگی به پرونده ، تعیین وثیقه برای وی را در ابتدا به انتهای سال گذشته، سپس به بعد از تعطیلات یک هفته ای بعد از عید و اکنون به تعطیلات بعد از سیزده موکول کرده است. این در حالیست که نگهداری زندانی در زندان حتی به مدت یک روز بدون تمدید قرار بازداشت غیرقانونی می باشد.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum