You are not connected. Please login or register

واکنش محسن هاشمی به شایعه سازی و خبر دروغِ رسانه های حامی دولت

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جرس: در واکنش به خبرسازی های اخیر رسانه ها و سایت های حامی دولت پیرامون "ویلای خانوادگی خانوادۀ هاشمی رفسنجانی در سوییس" و برخی موارد دیگر، مهندس محسن هاشمی با ارسال و انتشار جوابیه‌ای نسبت به این شایعه‌سازی‌ها موضع‌گیری کرد.


لازم به ذکر است همزمان با بازداشت حسن لاهوتی، فرزند فائزه هاشمی در روز اول فروردین ماه، خبرگزاری فارس و رسانه های همسو اعلام کرده بودند "محسن هاشمی رفسنجانی به همراه خانواده خود، تهران را به مقصد ژنو ترك كرده و جهت گذراندن تعطیلاتِ خود، در ویلای خانوادگی در سوییس به سر می برند."

به گزارش خبرآنلاین، متن جوابیۀ محسن هاشمی به این شایعه و خبرسازی، بدین شرح می باشد:

"زنی شایعه هایی را مدام درباره همسایه اش تکرار می کرد. بعدا آن زن متوجه شد که کاملا در اشتباه بوده است. نزد خردمندی رفت تا اشتباه خود را جبران کند. به او گفته شد تا مرغی بخرد، پرهای آن را کنده و همه جا بریزد. زن با وجود اینکه از این پیشنهاد تعجب کرد ولی کار گفته شده را انجام داد. روز بعد خردمند به او گفت که همه پرهایی را که دیروز ریختی، جمع کن. زن در همان مسیری که پرها را ریخته بود، به راه افتاد. اما با ناامیدی دریافت که باد همه پرها را با خود برده است. بعد از ساعت ها تنها چند پر پیدا کرد و بازگشت."


محسن هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد "شایعه نیز چنین است. پراکندنش کاری ندارد؛ اما به محض اینکه چنین کردی، دیگر هرگز نمی توانی آن را جبران کنی. عطف به شایعه ها وتخریب های قبلی و ادامه دار، خبر مرموزانه مالکیت «ویلای خانوادگی در سوییس» نیز تکذیب می گردد؛ هر چند که حق شکایت همچنان محفوظ است


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum