You are not connected. Please login or register

بي خبري از وضعيت ميري قائم مقام جبهه مشارکت مازندران

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جرس:با گذشت سه روز از بازداشت سيد احمد ميري قائم مقام جبهه مشاركت مازندران و استاد دانشگاه، مسئولين قضائي از اطلاع رساني در مورد وضعيت وي و محل نگهداري او خودداري مي كنند.


سيد احمد ميري ظهر روز يك شنبه 8 فروردين در مراجعه به اداره اطلاعات بابل بازداشت شد و احتمال مي رود كه پس از بازداشت، به اداره ي اطلاعات ساري منتقل شده باشد. ميري روز گذشته با خانواده اش تماس تلفني برقرار كرد و حال خود را خوب توصيف كرد.

وي در اين تماس 1دقيقه اي در پاسخ به پرسش اعضاي خانواده در مورد وضعيت و محل نگهداري اش بيان داشت كه نمي تواند حرفي بزند. روزگذشته نيز همسر وي براي پيگيري وضعيت اين جانباز دفاع مقدس و فرماندار نمونه استان مازندران در سال 1383 در دوران اصلاحات به دادگستري شهرستان بابل مراجعه كرد كه با بي توجهي و عدم پاسخ گويي روشن مسئولان دادگستري بابل مواجه شد.


سيد احمد ميري متولد 1341 در شهرستان بابل از خانواده اي متدين و شناخته شده است. وي از آغاز جنگ تحميلي در لبيك به فراخوان امام راحل از جوان ها راهي جبهه هاي حق عليه باطل شد كه به همراه برادر خود در اثر اصابت گلوله خمپاره دچار مجروحيت شديد از ناحيه دست راست شد و همينك جانباز 35% مي باشد و برادر روحاني ايشان نيز جانباز 70% است. وي همچنين در سال 63 درحالي كه 3ماه از ازدواجش مي گذشت عازم جبهه لبنان شد و در مبارزه با ر‍‍‍‍‍ژيم صهيونيستي به همكاري با حزب الله لبنان پرداخت.


اين جانباز دفاع مقدس پس از پايان جنگ به تكميل تحصيلات پرداخت و وارد امور اجرايي شد. معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده صدا و سیما ؛مشاور سیاسی فرهنگی استاندار مازندران فرماندار بابلسرو رامسر فرماندار رامسر ؛ عضو شورای آموزشی استانداری مازندران و قائم مقام جبهه مشارکت استان مازندران از بدو تاسيس از جمله فعالیتهای این جانباز در بند است.


آقاي ميري در حال حاضر دانشجوي دكتراي علوم سياسي و استاد دانشگاه مازندران مي باشد. وي پس از انتخابات از تدريس در دانشگاه محروم شد.

يادآور مي شود از يك ماه پيش فشار بر فعالان سياسي و دانشجويي بابل با بازداشت و زنداني كردن دو فعال سياسي و 3 دانشجو شدت گرفته است. پيش از اين نيز در تاريخ 22 اسفند آقايان سروش و شهيري دو فعال برجسته ي اصلاح طلب بازداشت شده بودند. خبرها حاكي از برخورد بسيار بد و زننده ي قاضي اكبرزاده معاون دادستان بابل با اين دو زنداني است.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum