You are not connected. Please login or register

بی خبری از وضعیت دانشجوی نخبه دانشگاه صنعتی شریف

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

وطن سبز

avatar
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
کلمه: بنا به گزارش منابع خبری ، با گذشت حدود سه هفته از بازداشت غیر قانونی میترا عالی، دانشجوی نخبه دانشگاه صنعتی شریف، کماکان هیچگونه خبری از وی در دسترس نیست و هیچ مرجع خاصی نیز پیرامون وی پاسخگو نیست.
این گزارش خاطرنشان می سازد نامبرده که از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی شریف است، در تاریخ ۱۹ اسفند هنگامی که جهت بازپس گرفتن وسایل توقیف شده خود به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات (واقع در خیابان صبای تهران) مراجعه کرده بود، ناپدید شده و تا کنون هیچ خبری از او بدست نیامده است.
با گذشت ۲۰ روز از آن تاریخ، وی هیچگونه تماسی با خانواده نگرفته و آنها همچنان در بی خبری مطلق به سر می برند.
میترا عالی قبل از ناپدید شدن، دو مرتبه دیگر با هجوم نیروهای وزارت اطلاعات به منزلش، بازداشت و به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شده بود و این بار ماموران وزارت اطلاعات در تماس تلفنی با این فعال دانشجویی از وی خواسته بودند تا برای بازپس گیری لوازم توقیف شده خود به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات مراجعه کند.
گزارش های ارسالی به جرس می افزاید عالی آخرین بار در حال ورود به این مکان مشاهده شده و تا کنون از وضعیت وی هیچ خبری به دست نیامده است
میترا عالی از نخبگان علمی دانشگاه شریف و امیرکبیر می باشد که پس از اتمام دوره کارشناسی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر با رتبه هفتم کنکور کارشناسی ارشد وارد دانشگاه شریف شده است

View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum