You are not connected. Please login or register

دیدار نوروزی مهندس موسوی و دکتر رهنورد با خانواده محمد نوری زاد

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جرس: همزمان با ایام عید نوروز مهندس میرحسین موسوی به همراه همسرش دکتر زهرا رهنورد با حضور در منزل محمد نوریزاد کارگردان و روزنامهنگار دربند با خانواده وی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، در این دیدار که با حضور جمعی از دوستان و آشنایان نوریزاد که برای دید و بازدیدهای نوروزی و تبریک عید در منزل وی حضور داشتند انجام شد، مهندس موسوی با تبریک حلول سال نو به خانواده نوریزاد از استقامت وی در طول بیش از سه ماه بازداشت که همچنان ادامه دارد تقدیر کرد.

مهندس موسوی با یادآوری سوابق محمد نوریزاد ، ویژگی بارز این هنرمند سبزاندیش را حقگویی و تلاش برای یافتن حقیقت از سوی وی در تمامی ادوار فعالیتهایش دانست و گفت: نوریزاد تاوان حقگویی خود را میپردازد.

نخستوزیر دوران امام (ره) با اشاره به سابقه آشناییاش با نوری زاد از سالیان دور، به تجلیل از اقدامات فرهنگی وی به ویژه در دوران دفاع مقدس پرداخت و ابراز امیدواری کرد این روزنامه نگار زندانی هرچه زودتر آزاد شده و به جمع خانواده خود بازگردد.

مهندس موسوی همچنین در پاسخ یکی از حاضرین که از او درباره فلسفه نامیدن سال ۱۳۸۹ به نام سال «صبر و استقامت» پرسیده بود، با بیان اینکه منظور از صبر همان صبر به معنای قرآنی آن است، خاطرنشان کرد: در ماههای پیش رو همه افراد باید هریک در حد وسع و توانشان برای پیشبرد مطالبات مردم تلاش کنند و در این راه صبر و ایستادگی پیشه کنند تا در راه تحقق خواسته های ملت توفیق یابیم.

دکتر رهنورد هم در این دیدار با تجلیل از فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی محمد نوری زاد در سالهای پس از انقلاب، استقامت وی و صبر خانوادهاش را ستود. خانواده نوری زاد نیز با ارائه مختصری از آخرین وضعیت نوری زاد در زندان، از حضور مهندس موسوی و دکتر رهنورد تشکر کردند.

محمد نوری زاد نویسنده، روزنامهنگار و کارگردان سینما و تلویزیون از ۲۹ آذرماه سال گذشته به دلیل نگارش چند نامه انتقادی خطاب به مسئولین در وبلاگ شخصی خود بازداشت و روانه زندان اوین شد. وی در این مدت هیچ ملاقاتی با خانواده خود نداشته است و نود و سه روز به دلیل اینکه تن به خواستهها و شروط بازجویان نداده بود حتی از تماس تلفنی نیز محروم شده بود. نوریزاد اخیرا” بعد از ۹۳ روز بیخبری در تماس تلفنی با خانوادهاش از سلامتی و ایستادگی خود خبر داد و تاکید کرد: مثل شیر ایستادام.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum