You are not connected. Please login or register

آزادی موقت نوۀ هاشمی رفسنجانی با قید وثیقه

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
حسن لاهوتی با تودیع وثیقه ۷۳ میلیون تومانی از زندان آزاد شد

جرس: بنا به گزارش برخی رسانه های خبری، حسن لاهوتی، فرزند فائزه هاشمی و نوۀ رئیس مجلس خبرگان که روز اول فروردین ماه در فرودگاه تهران بازداشت شده بود، موقتا و با توذیع وثیقه آزاد شده است.


سامانه های خبری ضمن اعلام خبر فوق و بیان این مطلب که این دانشجوی ۲۳ ساله در خصوص "اهانت به سران حکومت در مکالمات تلفنی" و "شرکت در تظاهرات ۲۵ خرداد ماه در تهران" مورد بازجوئی قرار گرفته، خاطرنشان کردند "وی با تودیع وثیقه ای معادل ۷۳ میلیون تومان، موقتا از زندان آزاد شده است."


هنوز از جزئیات دقیق این آزادی و مسائل حاشیه ایِ آن خبری منتشر نشده است.


بامداد امروز خبرنگار جرس به نقل از منابع مطلع، یکی از دلایل بازداشت حسن لاهوتی را، "انتقادات وی از رهبر جمهوری اسلامی در مکالمات تلفنی با دوستانش" ذکر کرده بود.


لاهوتی چند روز بعد از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و در آغاز اعتراضات، به انگلستان ، محل تحصیل خود باز گشته بود و تا روز دستگیری در آنجا حضور داشت.


گفتنی است عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به دستگیری حسن لاهوتی فرزند فائزه هاشمی رفسنجانی گفت: لاهوتی بامداد روز یکشنبه به موجب دستور قضایی در فرودگاه امام خمینی دستگیر شده بود که عصر دوشنبه پس از انجام پاره‌ای تحقیقات توسط بازپرس و با پذیرش تودیع وثیقه ۷۳ میلیون تومانی به دستور بازپرس و تأیید دادستان تهران از زندان آزاد شد.

دادستان تهران تصریح کرد: پرونده اتهامی حسن لاهوتی با تکمیل تحقیقات به دادگاه نیز ارسال خواهد شد.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum