You are not connected. Please login or register

مشاور احمدی نژاد: تمام شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۵ خرداد موج سبزی نبودند

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
کلهر: در فضای رسانه‌ای دولت خاتمی کسی جرأت انتقاد نداشت
جرس: مهدی کلهر، مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد، در رویکردی پیرامون حوادث سال گذشته، ضمن حمله به جنبش سبز و بیان اینکه تمام شرکت کنندگان در راهپیمایی میدان انقلاب تا میدان آزادی (۲۵ خرداد) موج سبزی نبودند، مدعی شد "آنها یکسری سلطنت‌طلب و ماموران سیا بودند!"

کلهر که با پایگاه اینترنتی خبرآنلاین گفتگو می کرد، با انتقاد از فضای رسانه ای موجود و اینکه "حتی رسانه های منتسب به دولت نیز، از دولت حمایت نمی کنند"، روزنامه ایران و شبکه دوم سیما را متعلق به دولت دانست و بدون اشاره به خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) و رسانه های مرتزق و حامی دولت، از اینکه صدا و سیما بی طرف نبوده و "علیه دولت احمدی نژاد" نیز فعال بوده، سخن گفت و منتقدانه صفحات روزنامه ایران را نیز متفاوت با تفکر دولت خواند.
در فضای رسانه‌ای دولت آقای خاتمی کسی جرأت انتقاد نداشت

مشاور رسانه ای رییس دولت همچنین با فضاسازی و بدون اشاره به فضای رسانه ای پنج سال اخیر ادعا کرد "در فضای رسانه‌ای دولت آقای خاتمی کسی جرأت انتقاد نداشت و این طور به نظر می‌رسید که همه چیز خوب است و این فضا بیشترین ضربه را به خود خاتمی زد." وی بدون ارائۀ هرگونه مصداقی، دلیل ادعای خود را چنین بیان کرد "چون هنگامی که خاتمی رفت، متوجه شد بسیاری از گزارشاتی که داده می‌شد دروغ بود. من در سفرهای استانی بسیاری از این موارد را به چشم خود دیدم."


این در حالی می باشد که در زمان دولت محمد خاتمی، بیشترین حملات و انتقادات و هجمه های رسانه ای، دولت و اصلاحات را مورد هدف قرار داده بود و بسیاری از اخبار مربوط به دولت، مجلس و جنبش اصلاحات مورد پوشش رسانه ملی نیز قرار نمی گرفت.فقط همان مناظره

مشاور احمدی نژاد در ادامۀ گفتگوی خود، بدون اشاره به عملکرد رئیس دولت در جریان مناظره های انتخاباتی، وی را "یکی از رسانه‌ای‌ترین چهره‌های جهان" معرفی کرد و در مقابل این پرسش که آیا اهالی رسانه هم همین نظر را دارند؟ گفت: برای من مهم نیست که آنها این نظر را داشته باشند. وی بلافاصله خاطرنشان کرد در جریان مناظره های انتخاباتی، "تنها مناظره محسن رضایی و احمدی نژاد مناظره بود...ممکن است یک نفر نتواند آن را کنترل کند. هنگامی کسی به شما دشنام داد و مدام گفت دروغ می‌گویید، ممکن است شما نتوانید این فضا را تحمل و مدیریت کنید."مامور سیا بودند

کلهر سپس راهپیمایی عظیم روز دوشنبه ۲۵ خرداد سال گذشته را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه تمام شرکت کنندگان در راهپیمایی انقلاب تا آزادی موج سبزی نبودند، گفت: "بنده در بلوار کشاورز حضور داشتم که سطل های زباله را آتش می زدند. می‌خواستم مطمئن شوم که اینها سبز نیستند و مطمئن نیز شدم که این ها یکسری سلطنت‌طلب و ماموران سیا اند که قصد سوءاستفاده از این شرایط را دارند و فکر می‌کنم که اعتقاد بسیاری از رجال سیاسی هم همین است."


وی در این رابطه از عملکرد صدا و سیما بعد از انتخابات انتقاد کرد و با بیانی دوسویه گفت "من نیز معتقد نیستم صدا و سیما بی‌طرفی را رعایت کرده است و معتقدم صدا و سیما علیه دولت عمل کرد. هنوز نمی‌دانم دلیل اینکه صدا و سیما بلافاصله بعد از انتخابات با کاندیداهای دیگر مصاحبه نگرفت، چه بود؟ اینها سؤال‌‌های من است. هنوز دلیل این کار صدا و سیما را نمی‌دانم که چرا از آن راهپیمایی (۲۵ خرداد) که بالاخره راهپیمایی بزرگی بود، از میدان انقلاب تا آزادی فیلمبرداری نکرد.


مشاور رسانه ای رییس دولت در مورد حوادث بعد از انتخابات نیز خاطرنشان کرد: "اگر همه تواضع داشته باشند و میزان اشتباهی که مرتکب شدند را بپذیرند قطعاً مردم آنان را خواهند بخشید. اما شرط دارد. شرط‌ش هم این است که خودشان به این برسند که اشتباه کردند." کلهر در پاسخ به این سوال که "حتی آقای رئیس‌جمهور باشد؟"، گفت: "هرکس که باشد."


این مشاور جنجالی رئیس دولت، چندی پیش نیز دوم خرداد و پیروزی جریان اصلاح طلبان در انتخابات سال ۷۶ را، "اولین انقلاب مخملین در خاورمیانه" خوانده بود.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum