You are not connected. Please login or register

اولین تماس تلفنی محمد نوری زاد بعد از نود و سه روز بازداشت

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
این روزها، روزهای سرافرازی همۀ مردم ایران است

شبکه جنبش راه سبز (جرس): محمد نوری زاد، نویسنده، مستندساز و روزنامه نگار دربند، بامداد روز دوشنبه دوم فروردین ۸۹، موفق شد بعد از نود و سه روز بازداشت و بی خبری، با خانوادۀ خود تماس تلفنی داشته باشد.


به گزارش سامانه خبری تحول سبز، این وبلاگ نویس منتقد که از ۲۹ آذرماه سال گذشته در بازداشت به سر می برد، در تماس تلفنی کوتاهی که با خانوادۀ خود داشته، از سلامتی و ایستادگی خود خبر داده و این روزها را روزهای سرافرازی همۀ مردم ایران اعلام نموده و سالی پربار و نیک را برای ایرانیان آرزو کرده است.


این نویسندۀ منتقدِ دولت و رهبر جمهوری اسلامی، در نود و سه روز بازداشت خود هیچ ملاقاتی با خانواده خود نداشته و خانوادۀ وی بارها از بی خبری مطلق و نگرانی از وضعیت وی خبر داده بودند.


اتهام این همکار سابق روزنامۀ کیهان، توهین به "مسئولین و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی" اعلام شده بود.


نوری زاد در جریان سرکوب خونین معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری، بارها رهبر جمهوری اسلامی، رئیس دولت و رئیس قوه قضاییه را مورد انتقاد و حمله قرار داده و خواستار "عذرخواهی" آنها از مردم و همچنین "برکناری احمدی نژاد" شده بود.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum