You are not connected. Please login or register

کرباسچی تکلیف «کارگزاران» را روشن کرد

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

وطن سبز

avatar
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
کلمه: دبیرکل حزب کارگزاران با تکذیب اخبار اخیر درباره روزنامه کارگزاران گفت این روزنامه فعلا منتشر نمی‌شود.

به گزارش مهر، غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران در واکنش به برخی خبرها که درباره انتشار مجدد روزنامه کارگزاران در اسفندماه و در آستانه سال ۸۹ خبر دادند، گفت: «نه خیر، این روزنامه فعلا منتشر نمی‌شود و هیچ خبری هم از انتشار مجدد آن نیست. هنوز مراحل حقوقی رفع توقیف روزنامه به حزب کارگزاران ابلاغ نشده است.»

چندی پیش برخی رسانه ها با انتشار سخنان مدیرمسئول روزنامه کارگزارن، از انتشار مجدد این روزنامه در اسفندماه سالجاری خبر دادند. سیدمرتضی سجادیان مدیر مسئول روزنامه کارگزاران اعلام کرده بود: «مقدمات انتشار مجدد روزنامه کارگزاران فراهم شده و به ‌طور قطع تا قبل از پایان سال جاری مجددا با همان لوگوی سابق روی گیشه روزنامه‌فروشی خواهد بود.»

روزنامه کارگزاران در ۱۰ دی ماه ۸۷ توقیف شد. محمد پرویزی، مدیرکل وقت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علت توقیف این روزنامه را، چاپ مطلبی عنوان کرد که در آن، «جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی در غزه تطهیر شده و مدافعان فلسطینی را گروهی تروریست و اقدام آنها را حرکتی ضد بشری قلمداد کرده است.» روزنامه کارگزاران در شماره مورد اشاره، بخشی از اطلاعیه دفتر تحکیم وحدت تحت عنوان «محکومیت فجایع خونبار غزه» را هم منتشر کرده بود.

View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum