You are not connected. Please login or register

دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر فارس را تکذیب کرد

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

وطن سبز

avatar
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجلس خبرگان فیلمی از حضور وی در راهپیمایی ۲۲ بهمن را منتشر کرد
با انتشار این فیلم توسط سایت هاشمی رفسنجانی، خبر فارس در ۲۲ بهمن تکذیب شد
به گزارش خبرآنلاین، این فیلم که با صحنه پیوستن هاشمی رفسنجانی از خیابان فلسطین به سمت خیابان انقلاب آغاز می شود، همراه با پاسخگویی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به ابراز احساسات راهپیمایانی است که پشت سر و اطراف او حرکت می کنند.
در پایان این فیلم و پس از آنکه تصویر جوانی که یکی از عکس های محمود احمدی نژاد را به سمت هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری نشان می دهد شعارهای راهپیمایان به گوش می رسد که فریاد می زنند: هاشمی، هاشمی خدا نگه دار تو
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی این فیلم را در واکنش به خبر خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران، مبنی بر سردادن شعار «هاشمی هاشمی بصیرت بصیرت» از سوی مردم در هنگام حضور هاشمی در راهپیمایی ۲۲بهمن، منتشر کرد.

همینطور یک عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز، خبر خبرگزاری فارس مبنی بر عدم شرکت اعضای این تشکل در راهپیمایی ۲۲ را تکذیب کرد.
به گزارش ایلنا، مجید انصاری ضمن تکذیب برخی اخبار مبنی بر عدم شرکت اعضای مجمع روحانیون مبارز در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، اظهار داشت:سید محمد خاتمی رئیس شورای مرکزی مجمع یکی از افرادی است که در راهپیمایی حضور یافت و شیشه اتومبیل وی نیز شکسته شد که در رسانه ها انعکاس یافت، لذا این خبر از اساس دروغ است.

View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum