You are not connected. Please login or register

منتجب نیا: مصادره حضور مردم در 22 بهمن سوء استفاده و ظلم است

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
شبکه جنبش راه سبز (جرس): عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: حضور مردم در صحنه ها مربوط به رشد و بلوغ آنان و وفاداری نسبت به امام (ره) و انقلاب است و مصادره این حضور به نفع یک جریان خاص سوء استفاده و ظلم به مردم می باشد.

رسول منتجب نیا در گفت و گو با خبرآنلاین تصریح کرد: با توجه به اینکه 22 بهمن برای ملت ایران روز ملی و اسلامی مطرح شده است، مردم نسبت به این روز حساسیت فوق العاده ای دارند و تلاش دارند حتی الامکان در صحنه حضور پیدا کرده و این حضور در صحنه تصمیم گیری ها و نمایش قدرت را به جهانیان اعلام کنند.

وی با بیان این نظر که بارها مشاهده شده است که برخی مسئولان در طول بعد از انقلاب حضور مردم در صحنه را به نفع خود مصادره کردند گفت: آنان از حضور مردم به نوعی تایید سیاست های جاری خود و انتخاب و گزینش مسئولان بهره برداری می کنند که این بهره برداری و استفاده منصفانه و صحیح نمی باشد و در واقع یک سوء استفاده و ظلم به مردم است.

منتجب نیا ادامه داد: افرادی که کاملا راست و اصولگرا هستند و نیز افراد اصلاح طلب با شاخه ها و گرایش های مختلفی که دارند در این راهپیمایی حضور و شرکت می کنند. بنابراین از رادیکال ترین تا لیبرال ترین افراد روز22 بهمن در این راهپیمایی حضور داشتند که نشان می دهد که پیوند دیگری بین مردم و این روز وجود دارد که ارتباطی با مسئولین فعلی و جریان های سیاسی، اقتصادی و یا سیاست های جاری ندارد.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با تاکید بر اینکه تمامی رسانه های داخلی و خارجی در تحلیل هایشان از این روز دچار اشتباه شدند تصریح کرد: رسانه های داخلی بعضا این روز را به قضایای بعد انتخابات و انتقاد به مسئولان درانتخابات ارتباط می دهند و می خواهند با این حضور تمام آن انتقادها و اعتراض ها و مسایل دیگر را پوشش داده و صورت مسئله را پاک کنند و چنین وانمود کنند که دیگر قضایا منتفی شده و هیچ منتقدی وجود ندارد.
وی ادامه داد: رسانه های خارجی هم می آیند و قضیه را کوچک کرده یا پیش از انجام راهپیمایی مردم را تشویق به عدم شرکت یا ایجاد اختلاف و تشنج و امثال این ها می کنند. ولی مردم به رسانه های داخلی و خارجی توجه ندارند. آنان با حس درونی خود، عمق آگاهی که دارند به وظیفه خود عمل می کنند.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum