You are not connected. Please login or register

سپاه: مردم در 22 بهمن به دشمنان و منافقان سیلی زدن

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

PersianBoy

avatar
مدیرکل سایت
مدیرکل سایت
جنبش راه سبز(جرس): سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با صدور بيانيه‌اي با تقدير از حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن تأكيد كرد كه راهپيمايي ده‌ها ميليوني 22 بهمن 88 كوبيدن سيلي محكم نهايي بر چهره كريه دشمنان عنود و بدخواهان منافق بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ در اين بيانيه آمده است: سيل خروشان امت اسلامي ايران در راهپيمايي دشمن شكن و ده‌هاميليوني 22 بهمن 88 بار ديگر حماسه 9 دي را تكرار نمود و به دنيا اثبات كرد كه هيچ قدرتي در هيچ نقطه‌اي از دنيا قادر نخواهد بود خللي در اراده پولادين وي وارد آورد.

سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در پی تغییر ساختار در سپاه پاسداران و تشکیل سپاه‌های استانی در سال ۱۳۸۷ از ادغام لشکر محمد رسول الله و نیروی مقاومت بسیج تهران بزرگ تشکیل شد که از ابتدای تشکیل، فرماندهی آن برعهده سرتیپ عبدالله عراقی بود. هم اکنون سرتیپ حسین همدانی فرمانده سپاه تهران بزرگ است. گفته می شود این سپاه زیرمجموعه قرارگاه ثارالله است و مسئولیت هماهنگی و فرماندهی عملیات نیروهای بسیجی، لباس شخصی و پاسدار، درهنگام بروز ناآرامی در تهران را برعهده دارد.

حسین همدانی، فرمانده این سپاه که بعد از انتخابات 22 خرداد این سمت را عهده دار شد، از امضا کنندگان نامه ای است که چند تن از فرماندهان سپاه در روزهای پس از وقایع 18 تیر 1378 خطاب به محمد خاتمی، رئیس جمهوری پیشین ایران نوشتند و گفتند که "کاسه صبر"شان به پایان رسیده است و "تحمل بيش از آن را در صورت عدم رسيدگی"(کنترل نا آرامی ها) ، بر خود جايز نمی بینند و وارد عمل خواهند شد.

روز گذشته نیز رهبر جمهوری اسلامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی تقدیرکرده بود.
گفتنی است رهبران اصلاحات از مردم برای شرکت گسترده در این راهپیمایی دعوت کرده بودند.
بسیاری از فعالان سیاسی بر این باورند که شرکت در این راهپیمایی را هیچ گروهی نباید به نفع خود مصادره کند. براساس شواهد تعداد شرکت کنندگان در تظاهرات 9 دی با 22 بهمن قابل قیاس نیست. بسیاری از معترضان به دعوت رهبران و سازمانهای اصلاح طلب در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.
راهپیمایی 22 بهمن در میان شدیدترین تدابیر امنیتی برگزارشد و به مردم فرصتی برای بیان خواسته هایشان داده نشد. هرگونه شعار غیرحکومتی با شدیدترین حملات سرکوب می شد.


__________________
واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی مسلمانی به چیست؟ صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت، هم کلید زندگیست گفت زین معیار اندر شهرما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
View user profile http://WWW.PARSiYAN.TK

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum